Izolace Aranky

Aranka - designérská fajnovka od Hideandseek je promyšlená do posledního detailu. Né náhodou padla důvěra s její izolací právě na nás a jsme rádi, že můžeme být u vzniku takové krásky...

Izolace střechy HUMPOLEC

24.9.2020 jsme izolovali z exteriéru 220m2 střechy našeho zákazníka. Pěnou EXY 08.


Izolace střechy

Jasně, každý má na výběr. I dnes můžeš na svůj nový dům použít klasické izolační materiály... a za pár let postupuješ takhle:

Sundáš krytinu, latě, možná nějakou difúzní fólii, pak ten klasický izolační materiál, lopatami vyházíš spoustu bordelu a koukáš, jak jsi "ušetřil". 

Nebo se přidáš do řad našich spokojených zákazníků a tvé zimní večery jsou tuze levné a horké letní noci zase dokonale osvěžující.


Izolace dřevostavby Štědrákova Lhota

Izolace dřevostavby - EXY 09


Aplikace v Jestřebí

Náš tým se vydal na aplikaci novostavby bungalovu v Rájci Jestřebí.


Aplikace EXY09 v Brníčku

Aplikace pěnou EXY09 do krovů.


Revitalizace půdní izolace sokolovny v Brníčku

V obci Brníčko, jsme revitalizovali půdní izolaci. Starou minerální izolaci jsme odstranili, zlikvidovali a pak aplikovali pěnu EXY09. Pan starosta byl velmi spokojený a po pár měsících užívání jsme dostali zpětnou vazbu, že tělocvičnu konečně vytopí na přijatelnou teplotu. Dříve to nebylo možné.


Instalace EXY09 v Prostějově

Tentokrát náš tým vyjel do nedalekého Prostějova, kde jsme aplikovali EXY09 na strop rodinného domu. Plocha cca 90m2, výška izolace 20cm.