podívejte se jak izolujeme

Izolace Aranky

Aranka -designérská fajnovka od Hideandseek je promyšlená do posledního detailu. Né náhodou padla důvěra s její izolací právě na nás a jsme rádi, že můžeme být u vzniku takové krásky. A co z ní vzniklo? podívejte se sami 

Izolace střechy u HUMPOLCE

24.9.2020 jsme izolovali 220m2 střechu našeho milého zákazníka u Humpolce. Pěna EXY 08


Izolace střechy

Jasně, každý má na výběr. I dnes můžeš na svůj nový dům použít klasické izolační materiály... a za pár let postupuješ takhle:

‼️Sundáš krytinu, latě, možná nějakou difúzní fólii, pak ten klasický izolační materiál, lopatami vyházíš spoustu bordelu a koukáš, jak jsi "ušetřil". 
Nebo se přidáš do řad našich spokojených zákazníků hvizol a tvé zimní večery jsou tuze levné a horké letní noci zase dokonale osvěžující.


Izolace dřevostavby Štědrákova Lhota

Izolace dřevostavby pěnou s otevřenou strukturou buněk neboli měkkou pěnou


Aplikace v Jestřebí

Náš tým se vydal na aplikaci ještě nedostavěné novostavby do Rájce nedaleko Zábřeha.


Aplikace EXY09 v Brníčku

Aplikace pěnou EXY09 do krovů.


Revitalizace půdního zateplení Sokolovny v obci Brníčku

V obci Brníčko, jsme revitalizovali půdní zateplení. Starou vatu jsme odstranili (brrr pěkně kousala) zlikvidovali a pak aplikovali pěnu EXY09. Pan starosta, byl velmi spokojený a po pár měsících užívání, jsme dostali zpětnou vazbu, že tělocvičnu konečně vytopí na přijatelnou teplotu. Dříve to nešlo.


Instalace EXY09 nedaleko v Prostějově

Tentokrát náš tým vyjel do nedalekého Prostějova, kde instalovali borci EXY09 na strop rodinného domu. Plochu cca 90m2 ve 20cm.