Měkká pěna (otevřená struktura buněk)

Stříkaná polyuretanová izolace s otevřenou strukturou buněk na vodní bázi nabízí řadu výhod pro majitele domů, stavebníky a investory, kteří si uvědomují hodnotu investice do zateplení staveb. Výběrem některé z našich vysoce kvalitních stříkaných pěnových izolací EXY, výrazně uspoříte náklady na energie, a dosáhnete zdravější a pohodlnější bydlení. 

Měkká pěna EXY 09

izolace EXY 09 je navržena tak, aby ve stavební konstrukci dýchala a propouštěla ​​vodní páry (má vynikající difúzní odpor). Pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk doporučujeme hlavně do střešních konstrukcí, stěn domů a mezi krovy. EXY 09 kompletně vyplní všechny mezery, vytvoří vzduchovou bariéru, čímž zabraňuje průniku studeného vzduchu a následné kondenzaci vody uvnitř objektu. 

Pěna EXY 09 je dvousložková stříkaná pěnová izolace na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk. Mezi její hlavní výhody patří neměnné tepelně-izolační vlastnosti, rychlá montáž, možnost izolace i v jinak velmi těžko dostupných míst a detailů. Pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk vyplní všechny mezery a zamezí prostupu vzduchu a vlhkosti ve stavební konstrukci. Zabraňuje vzniku plísní a při těchto všech výhodách je stříkaná pěna EXY 09 maximálně ohleduplná k životnímu prostředí a neobsahuje žádné toxické látky.

Oblasti a podmínky použití: izolace podkroví, izolace vnitřní strany střechy, izolace stropu, izolace stěn, izolace mezi krokvemi apod. Pěnu na zateplení domu lze aplikovat od 0° C (aplikace je možná v průběhu celého roku). 

Měkká pěna EXY 08

Základní dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk. Vhodná pro izolaci novostavby a stávajících objektů. Dobré izolační parametry.