Měkká pěna EXY 09

izolace EXY 09 je navržena tak, aby ve stavební konstrukci dýchala a propouštěla ​​vodní páry (má vynikající difúzní odpor). Pěnovou izolace s otevřenou strukturou buněk doporučujeme hlavně do střešních konstrukcí, stěn domů a mezi krovy. EXY 09 kompletně vyplní všechny mezery, vytvoří vzduchovou bariéru, čímž zabraňuje průniku studeného vzduchu a následné kondenzaci vody uvnitř objektu. 

Pěna EXY 09 je dvousložková stříkaná pěnová izolace na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk. Mezi její hlavní výhody patří neměnné tepelně-izolační vlastnosti, rychlá montáž, možnost izolace i v jinak velmi těžko dostupných místech a detailech. Pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk vyplní všechny mezery a zamezí prostupu vzduchu a vlhkosti ve stavební konstrukci. Zabraňuje vzniku plísní a při těchto všech výhodách je stříkaná pěna EXY 09 maximálně ohleduplná k životnímu prostředí.

Oblasti a podmínky použití: kompletní izolace podkroví, izolace vnitřní i vnější strany střechy, izolace stropu, izolace stěn apod. Pěnu na zateplení domu lze aplikovat od 0° C za dodržení podmínek stanovených výrobcem. (aplikace je možná v průběhu celého roku v závislosti na povětrnostních podmínkách ).  

                       Měkká pěna EXY 09+

Prémiová stříkaná polyuretanová izolační pěna na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk. Špičkové parametry předurčují její použití zejména na těch místech, kde chcete ušetřit prostor pro bydlení na úkor výšky izolace - objemu. 

Použití

Vhodné pro izolaci střešní konstrukce a stěn, podlah, stropů, příček, pasivních a nízkoenergetických domů, dřevostaveb atd. EXY 09+ je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru. Proti EXY 09 vyniká vyšší objemovou hmotností (11-14 kg/m3) a lepším jmenovitou hodnotou tepelné vodivosti po stárnutí (0,033). Stanoveného tepelného odporu dosahuje již při výšce izolace 3-4 cm nižší než EXY 09. Potřebujete ušetřit prostor pro bydlení, nebo jste prostě jen náročný klient? Pak je tento materiál určený přímo vám!