O nás

Společnost H&V IZOL s.r.o. vznikla proto, aby lidem šířila osvětu v oblasti izolace polyuretanovou pěnou EXY od společnosti HONTER COMPANY s.r.o.


Čistě stavební společnost se postupně vyprofilovala na specializovanou aplikátorskou firmu, která od samého počátku úzce spolupracuje se společností HONTER Company. Naše první krůčky v oblasti stříkaných polyuretanových pěn byly spojeny výhradně s materiály tohoto celosvětově uznávaného výrobce. Po pěti letech vzájemné spolupráce musíme s radostí konstatovat, že to bylo správné rozhodnutí. Společnost HONTER poskytuje svým certifikovaným aplikátorům silnou podporu a pevné zázemí. Pravidelná školení a seznamování s novinkami, vzájemné předávání zkušeností mezi jednotlivými aplikačními společnostmi a možnost kdykoli u výrobce konzultovat jednotlivé připravované zakázky v souladu s přesně danými aplikačními postupy.

Naší každodenní snahou je poskytnout ten nejlepší servis a aktivní prozákaznický přístup. Vývoj nových technologií jde neustále dopředu. Každý den je pro nás obrovská výzva. Přijímáme tyto výzvy s pokorou, abychom po každém dni mohli říct, že jsme udělali všechno, co bylo v našich silách... 

Izoluje rodinné domy, byty, administrativní budovy, dodávkové automobily, mobilní domy, modulové domy, kontejnerové stavby, průmyslové haly, technologická zařízení, průmyslové objekty a jiné. Aplikace provádíme v rámci celé České republiky.