REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Roman Pinkas

Jesenice u Prahy

Dobrý den, dům jsme izolovali z důvodu, že tepelný odpor 45cm Porotherm nestačí současným požadavkům v ekonomické vytápění. PUR izolace je elegantní. Aplikuje se na připravené plochy, je vhodná i do obtížně přístupných prostor, kvalita izolace. Nejvíce oceňujeme dobrou komunikaci s dealerem i s techniky, korektní vystupování lidí z HV, dobrá práce!

Libor Kubánek

Modletín

Chatu jsme zaizolovali z důvodu absence izolační vrstvy v podkroví. PUR izolaci jsem zvolil podle referencí z internetu - moderní způsob izolace a pěna se dostane i do špatně přístupných míst. Jsem rád, že jsem našel tuto firmu, která provedla instalaci pěny profesionálním způsobem. Velice oceňuji zasvěcený přístup a komunikaci p. Rouchalové, která mimo jiné neváhala přijet na obhlídku objektu i v neděli. Vše fungovalo příkladně a na celý proces aplikace pěny osobně dohlížela. Lidé jejích kvalit jsou pro firmy obrovským přínosem.

Rostislav Vizina

Olšany

Dobrý den, rádibychom Vám poděkovali za realizaci -  izolaci pěnou na našem domě. Bylo úžasné jeden den jsme zavolali a vznesli požadavek a druhý den se dostavil váš technik p. Stupka. O pár dnů později byl proveden nastřik izolační pěnou. Dva pánové co prováděli nastřik byli skutečně odborníci na danou problematiku.

Proč to píšu. Již 3 měsíce řeším nastřik u jedné nejmenované Fy a když konečně slíbí, že se ozvou ohledně termínu realizace tak opět žádná informace.

Budeme vás doporučovat a poděkujte našim jménem p. Stupkovi kdy on ještě v sobotu a v neděli volal a vše jsme připravovali, aby vše klaplo. Na takových lidech vždy stojí firma. Firmu, firmou  dělají zaměstnanci. Ještě jednou děkujeme.

Jan Korneta

Pražmo

Dobrý den, chtěl bych poděkovat, za rychlou realizaci zateplení stříkanou pěnou na novostavbě se sedlovou střechou. Realizace proběhla naprosto bez problému. A po dvou dnech realizace, jsem mohl pokračovat se stavebními činnostmi. V momentě realizace jsem ještě o stříkané pěně nebyl sám přesvědčen, ale po dvou měsících po realizaci s porovnání s mým prvním domem a zateplení minerální vatou, se tyto dva druhy zateplení snad ani nedají srovnávat, jak z hlediska pracnosti realizace tak i v užitných vlastnostech.

Jiří Kopecký

Protivanov

Dobrý den. Byl jsem velice spokojen jak s vašimi zaměstnanci tak i s prací kterou provedli.

Stříkanou pěnu jsem vybral kvůli předchozím zkušenostem s vatou. Zničili nám ji kuny.

S vaší firmou jsem spolupracoval v 2018 a vše bylo OK. tak jsem Vás oslovil znovu.

Josef Zehnálek

Přístupu vaší firmy nebo vám osobně nemám co vytknout a doporučuji. Stříkanou izolaci jsem volil především z důvodu eliminace tepelných mostů.

S přáním pěkného dne, Zehnálek Josef

Kolářovi

Vřesice

Jsme spokojeni hlavně s celkovým přístupem zaměstnanců , se kterými jsme aplikaci pěny řešili.vse bylo profesionální, otázky zodpovězeny. Jsme rádi že jsme si tuhle společnost vybrali. Cena i samotná aplikace byla v naprostém pořádku.

M.Jánoš

Dobré ráno, střecha je úžasná, vypadá to jako dračí sluj, skoro mi přijde škoda to zadělávat sádrokartonem 😉 Co se týče aplikace a chlapců aplikátorů, tak naprosto super, poradili si s překážkami i schodištěm, byli vstřícní a vše udělali dle mých představ. Rád bych vyzdvihl především rychlost ochotu a perfektní domluvu. Vše bylo do druhého dne, termín do týdne, v podstatě takhle kdyby fungovali všichni, bylo by na světě líp.... Přeji pěkný den, víkend a s pozdravem M. Jánoš

Aleš Haluzík

Zateplení stříkanou pěnou mám první zimu a jsem přesvědčen, že výběr materiálu a vás jako dodavatele H&V IZOL, byl správný výběr.

Pan Stupka velice profesionální přístup a lidská spolupráce - udělal dobrou cenu za m3 - žádné zbytečné prodražování zakázky =SUPER.

Kluci aplikátoři pracovali bez zastávky, za jeden den necelých 200m2 ve vrstvě 25cm - samostatná jednotka 🙂 Budu dále doporučovat.

Děkuji za spolupráci.

Lucie Podzimková

Jaroměř

Chtěla bych moc poděkovat firmě H&V IZOL s.r.o. za perfektně odvedenou práci nástřiku PUR pěnou v podkroví. Hlavně osobní poděkování paní Rouchalové za profesionalní přístup k realizaci zakázky. Byla nesmírně ochotná a milá. Také moje poděkování patří týmu aplikátorů, byli nesmírně šikovní a milí. Ještě jednou velké díky a s PUR pěnou jsme velice spokojeni. Již druhý den byl znát neskutečný rozdíl. Firmu H&V IZOL bych rozhodně doporučila.

Hana Heřmanová

Boreč

Přeji Vám krásný den a chci moc poděkovat jak Vám, tak mladíkům, kteří u nás prováděli izolační nástřik. Je vidět, že zvláště ten, co stříkal to má opravdu zmáknuté! Naprosto minimální ořez a velmi kvalitní práce. Bravo! Děkuji za bezvadnou komunikaci a pokud někdo bude na Vás chtít kontakt, doufám nebude vadit, když předám. Přeji mnoho úspěchů a zdraví v novém roce.

Jakub Podlipný

Hrádek nad Nisou

Určitě velká spokojenost. Ať už s rychlým zasláním cenové nabídky, komunikací s paní Rouchalovou ohledně přípravy a zařízení sádrokartonáře. Aplikátoři na místě profesionální, vstřícní, ochotní řešit nečekané problémy, které se vyskytly. A přes nepříznivé podmínky se navíc vešli do spočítané kalkulace. Pět hvězdiček z pěti.

Lukáš Fajtl

Horní Město

Dobrý den, rád bych vám touto cestou poděkoval za spolupráci a odvedenou práci. Ihned po aplikaci byla cítit teplotní změna,která je skutečně příjemnou změnou oproti původní - cca 12st rozdil v nevytapanem prostředí. Co považuji za super,  je délka aplikace, na kterou stačil pouze půlden. Dalším zájemcům bych doporučil aplikovat pěnu na povrch bez rastrů s nachystanými kotvami.

Romana Musilová

Liberec

Dobrý den pane Vaňous, chtěla bych poděkovat za realizaci zateplení ve sklepě mého domu na základě návrhu NZU a zároveň vyjádřit svoji spokojenost  s provedení, souhlasím se zveřejněním mé recenze. Práce byly provedeny odborně a rychle, děkuji.

Stanislav Kusý

Václavovice u Frýdku

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat kolektivu firmy HV IZOL za skvělou spolupráci při zateplení našeho domu. 

Po zanechání kontaktu na jejich webových stránkách se mi hned druhý den ozvala obchodní zástupkyně Barbora Rouchalová, kdy jsme si domluvili schůzku na domě. která proběhla do tří dnů od kontaktu.

Paní Rouchalová mi vše podrobně vysvětlila, způsob zateplení i veškeré výhody, plynoucí ze zateplení pěnou a dokázala mne pro tento způsob přesvědčit a nadchnout. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme dohodli nejbližší volný termín, kdy mohli pracovníci s dodávkou přijet až k domu a přesto, že začalo sněžit a počasí se silně zkazilo, pánové připravili nářadí a hadice a zafoukali veškeré skulinky kolem střechy a podkroví. Za nějaké 4 hodiny byl celý dům zateplen. Chlapci byli velmi pečliví a skoro nenadělali nepořádek, možná méně, než já při malování. 

Od prvního kontaktu bylo do dvou týdnů komplet hotovo a já teď, přesně podle slibu paní Rouchalové a dle očekávání, si užívám tepla v naší staré chalupě, což bylo dříve, bohužel, nemožné. Plynový kotel nyní jen přihřívá topení a pevně věřím, že vyšší cena tohoto skvělého zateplení se mi brzy vrátí v nákladech na vytápění.

Vřele doporučuji i takovým skeptikům, jako jsem byl doteď já. Přeji mnoho úspěchů!

Josef Zehnálek, Loštice

Přístupu vaší firmy nebo vám osobně nemám co vytknout a doporučuji. Stříkanou izolaci jsem volil především z důvodu eliminace tepelných mostů.

S přáním pěkného dne, Zehnálek Josef

Izolace podkroví

Přidejte se i vy ke stovkám spokojených zákazníků!

0
Zateplených m2
0
Zateplených domů
0
Aplikační posádky
0
Reklamací