REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Bc. Marek Karger

Starosta obce Drozdov

1. Proč jste zaizolovali svůj důmObjekt, který by izolován je veřejná budova v majetku obce Drozdov a to Mateřská škola. Zaizolování jsme prováděli z důvodu ušetření nákladů  na vytápění budovy.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaciHledal jsem nejvhodnější variantu pro zateplení výše uvedené budovy. Vzhledem k tomu, že postup aplikace PUR izolace je tlakové, tudíž se izolace dostane i do míst těžce přístupných, což z minerální vatou nebo jiným druhem zateplovacího materiálu není možné. Také recenze na PUR izolace se mi i zastupitelstvu obce Drozdov zamlouvaly.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Se společností HVIZOL jsem byl spokojený. Obchodní zástupce dodržel termíny, komunikace s ním byla bez problémů. Pracovníci , kteří prováděli aplikaci PUR Izolaci, práci provedli v řádném termínu, bez jakýchkoliv komplikací. Při aplikaci nebyl žádný problém jak z jejich strany tak i ze strany zadavatele.

S prací a s jednáním  společnosti HVOZOL  s.r.o byla obec Drozdov
spokojená a bez připomínek.

Bronislav Charvát

Rozstání u Mor. Třebové

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
dům je novostavba, takže jsem izoloval dle projektu. Kvalitní izolace šetří energii, zvyšuje tepelný komfort bydlení.2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Rychlá aplikace, celistvost vrstvy.3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Aplikátoři pracovali výborně, je to náročná práce s mnoha rizikovými faktory - teplo, práce v nepřirozených polohách, ztížené dýchání, působení chemických zdravotně závadných vlivů - važte si těchto lidí. Pan Kršňák a pan Stupka super jednání. Za mě HVizol OK.Skvělá a ochotná parta aplikátoru a pozdravujte pana Kršňáka

Petr Hoferek

Branná

1. Proč jste zaizolovali svůj důmpotřebuji spolehlivě  na 100% izolaci jak proti teplu v letních měsících tak i v zimě proti chladu a úniku tepla.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaciVěděl jsem že se skelnou vatou po prostudování jsem považoval tento způsob jako nejspolehlivější
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)super komunikace a spolehlivost. Ještě budu potřebovat další izolace.

Petra Rangel a Vláďa Ovečka

Praha - Západ

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Delame celkovou rekonstrukci domu a radi bychom dum zajistili tak, aby byl v ramci moznosti a budoucich uspor energii co nejvice pasivni. Dum je 120 let stary a velka cast zdi byla kamenna, takze bez zatepleni jsme zatopili a behem 30ti minut bylo teplo pryc. V zime byl dum nevytopitelny a casto jsme doma chodili v zimnich bundach a ja obcas spala i v kulichu;) Zaroven zadame o dotace v ramci NZU, takze zatepleni bylo jednou z podminek.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?
Hodne dlouho jsme porovnavali mineralni vatu a pur penu. Na kazdou profesi v dome si delame poctive vyberove rizeni z 6-10 dodavatelu- od projektanta, stavebni firmy, dozora, po dodavatele tc, fve, zatepleni, ale i treba truhlare. Dlouho jsme zkoumali vsechna pro a proti. Zjistili jsme ze je PUR velky trend, ale zaroven jsme si vsimli, ze nektere firmy nabizejici PUR penu hodne shazuji mineralni vatu a casto o ni uvadi nepravdive udaje. Procetli jsme nekolik zahranicnich studii zabyvajici se napr. mineralnim zateplenim budov stare treba i 50 let, kde bylo zjisteno, ze pokud je izolace provedena spravne, i vata udrzi sve vlastnosti dlouho. Hlavnim duvodem, proc jsme sli do PUR peny byly zviratka. Sousedime se statkem, tudiz kolem behaji mysi, potkani, kuny a kocky. Spousta z nich nam bydlela v podkrovi. Co se tyce PUR peny, ta pry zviratkum nechutna. Zaleze do kazde dirky, a zviratka by se uz na pudu nemela dostat. To byl uprimne ten duvod cislo jedna. Dalsi obrovskou vyhodou je to, ze je za den az dva hotovo. Ackoliv je tedy PUR pena co do ceny materialu drazsi nez mineralni vata, clovek zase usetri spoustu penez za praci. Financne je to tedy srovnatelne.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Od zacatku se mi libilo to, ze se mnou pan jednatel stravil na telefonu spoustu casu vysvetlovanim, jak to vsechno funguje. Musim rict, ze jsem se v ramci rekonstrukce casto setkala s tim, ze jen z duvodu, ze
jsem zena, se se mnou muzi moc nechteli bavit a zdrzovat se vysvetlovanim technickych veci. Pan Vanous byl uzasne trpelivy, a ackoliv vim, ze ma firma rocne stovky zakazek a tudiz kdyby o nas prisli, nic by se asi nestalo, presto se mnou stravili opravdu hodne casu, cehoz si nesmirne vazim. To v dnesni dobe neni uplny standart.

HVIzol jsme si vybrali i z toho duvodu, ze je to zatim jedina firma, ktera ma certifikovany produkt v NZU pro casovy ramec zacinajici zarim 2021. Zaroven umi vyrobit penu s lambdou 0,034, coz zadna jina firma na ceskem trhu nabidnout nedokazala. U konkurence jsme se nikdy nedostali pod 0,037, a tudiz bychom vypoctove nezvladli splnit podminky pro ziskani dotaci NZU. Tym aplikatoru byl take velmi profesionalni, vse nam na miste do detailu vysvetlili a ukazali.

Jsme moc radi, ze jsme si vas vybrali;)

http://Bydlimesoveckama.cz

http://Instagram.com/bydlimesoveckama

Tomáš Koutný

Velké Opatovice

1. Proč jste zaizolovali svůj důmV rámci rekonstrukce střechy jsme řešili tepelné uniky. Strop byl zaizolováván postupně jak se přistavoval a upravoval dům. Tedy byla použita různá skelná vata, různé kvality a různé tloušťky. Byli místa stropu kde vata nebyla vůbec.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaciVěděl jsem že se skelnou vatou se nechci moc setkávat. Současně dům je obyvatelný a bylo nutné aby to tak zůstalo. Tahat přes obytné prostory kde se pohybuje malé dítě skelnou vatu mi přišlo nereálné.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Komunikace, objednávka, zaměření stanovení ceny, doporučení => maximální spokojenost. Vždy když jsem potřeboval poradit, doptat se, upřesnit podrobnosti velká ochota od pana Čecha. 
Aplikace samotná za 4 hodiny hotovo. Rychlost kvalita přístup bezchybný pro mě. I přes to, že  aplikace v rámci půdních prostor byla obtížná a přístup více nežli složitý bylo vše odvedeno na velice vysokéúrovni.

Petr Forajta

Hraběšice

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Účinnější než vata, jednodušší a levnější než rozdělávat střechu (božský šindel)2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Sám jsem  si vyhodnotil a ještě jste byli doporučení stavby vedoucím3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Skvělá a ochotná parta aplikátoru a pozdravujte pana Kršňáka

Roman Pinkas

Jesenice u Prahy

Dobrý den, dům jsme izolovali z důvodu, že tepelný odpor 45cm Porotherm nestačí současným požadavkům v ekonomické vytápění. PUR izolace je elegantní. Aplikuje se na připravené plochy, je vhodná i do obtížně přístupných prostor, kvalita izolace. Nejvíce oceňujeme dobrou komunikaci s dealerem i s techniky, korektní vystupování lidí z HV, dobrá práce!

Libor Kubánek

Modletín

Chatu jsme zaizolovali z důvodu absence izolační vrstvy v podkroví. PUR izolaci jsem zvolil podle referencí z internetu - moderní způsob izolace a pěna se dostane i do špatně přístupných míst. Jsem rád, že jsem našel tuto firmu, která provedla instalaci pěny profesionálním způsobem. Velice oceňuji zasvěcený přístup a komunikaci p. Rouchalové, která mimo jiné neváhala přijet na obhlídku objektu i v neděli. Vše fungovalo příkladně a na celý proces aplikace pěny osobně dohlížela. Lidé jejích kvalit jsou pro firmy obrovským přínosem.

Rostislav Vizina

Olšany

Dobrý den, rádibychom Vám poděkovali za realizaci -  izolaci pěnou na našem domě. Bylo úžasné jeden den jsme zavolali a vznesli požadavek a druhý den se dostavil váš technik p. Stupka. O pár dnů později byl proveden nastřik izolační pěnou. Dva pánové co prováděli nastřik byli skutečně odborníci na danou problematiku.

Proč to píšu. Již 3 měsíce řeším nastřik u jedné nejmenované Fy a když konečně slíbí, že se ozvou ohledně termínu realizace tak opět žádná informace.

Budeme vás doporučovat a poděkujte našim jménem p. Stupkovi kdy on ještě v sobotu a v neděli volal a vše jsme připravovali, aby vše klaplo. Na takových lidech vždy stojí firma. Firmu, firmou  dělají zaměstnanci. Ještě jednou děkujeme.

Jan Korneta

Pražmo

Dobrý den, chtěl bych poděkovat, za rychlou realizaci zateplení stříkanou pěnou na novostavbě se sedlovou střechou. Realizace proběhla naprosto bez problému. A po dvou dnech realizace, jsem mohl pokračovat se stavebními činnostmi. V momentě realizace jsem ještě o stříkané pěně nebyl sám přesvědčen, ale po dvou měsících po realizaci s porovnání s mým prvním domem a zateplení minerální vatou, se tyto dva druhy zateplení snad ani nedají srovnávat, jak z hlediska pracnosti realizace tak i v užitných vlastnostech.

Jiří Kopecký

Protivanov

Dobrý den. Byl jsem velice spokojen jak s vašimi zaměstnanci tak i s prací kterou provedli.

Stříkanou pěnu jsem vybral kvůli předchozím zkušenostem s vatou. Zničili nám ji kuny.

S vaší firmou jsem spolupracoval v 2018 a vše bylo OK. tak jsem Vás oslovil znovu.

Josef Zehnálek

Přístupu vaší firmy nebo vám osobně nemám co vytknout a doporučuji. Stříkanou izolaci jsem volil především z důvodu eliminace tepelných mostů.

S přáním pěkného dne, Zehnálek Josef

Kolářovi

Vřesice

Jsme spokojeni hlavně s celkovým přístupem zaměstnanců , se kterými jsme aplikaci pěny řešili.vse bylo profesionální, otázky zodpovězeny. Jsme rádi že jsme si tuhle společnost vybrali. Cena i samotná aplikace byla v naprostém pořádku.

M.Jánoš

Dobré ráno, střecha je úžasná, vypadá to jako dračí sluj, skoro mi přijde škoda to zadělávat sádrokartonem 😉 Co se týče aplikace a chlapců aplikátorů, tak naprosto super, poradili si s překážkami i schodištěm, byli vstřícní a vše udělali dle mých představ. Rád bych vyzdvihl především rychlost ochotu a perfektní domluvu. Vše bylo do druhého dne, termín do týdne, v podstatě takhle kdyby fungovali všichni, bylo by na světě líp.... Přeji pěkný den, víkend a s pozdravem M. Jánoš

Aleš Haluzík

Zateplení stříkanou pěnou mám první zimu a jsem přesvědčen, že výběr materiálu a vás jako dodavatele H&V IZOL, byl správný výběr.

Pan Stupka velice profesionální přístup a lidská spolupráce - udělal dobrou cenu za m3 - žádné zbytečné prodražování zakázky =SUPER.

Kluci aplikátoři pracovali bez zastávky, za jeden den necelých 200m2 ve vrstvě 25cm - samostatná jednotka 🙂 Budu dále doporučovat.

Děkuji za spolupráci.

Lucie Podzimková

Jaroměř

Chtěla bych moc poděkovat firmě H&V IZOL s.r.o. za perfektně odvedenou práci nástřiku PUR pěnou v podkroví. Hlavně osobní poděkování paní Rouchalové za profesionalní přístup k realizaci zakázky. Byla nesmírně ochotná a milá. Také moje poděkování patří týmu aplikátorů, byli nesmírně šikovní a milí. Ještě jednou velké díky a s PUR pěnou jsme velice spokojeni. Již druhý den byl znát neskutečný rozdíl. Firmu H&V IZOL bych rozhodně doporučila.

Hana Heřmanová

Boreč

Přeji Vám krásný den a chci moc poděkovat jak Vám, tak mladíkům, kteří u nás prováděli izolační nástřik. Je vidět, že zvláště ten, co stříkal to má opravdu zmáknuté! Naprosto minimální ořez a velmi kvalitní práce. Bravo! Děkuji za bezvadnou komunikaci a pokud někdo bude na Vás chtít kontakt, doufám nebude vadit, když předám. Přeji mnoho úspěchů a zdraví v novém roce.

Jakub Podlipný

Hrádek nad Nisou

Určitě velká spokojenost. Ať už s rychlým zasláním cenové nabídky, komunikací s paní Rouchalovou ohledně přípravy a zařízení sádrokartonáře. Aplikátoři na místě profesionální, vstřícní, ochotní řešit nečekané problémy, které se vyskytly. A přes nepříznivé podmínky se navíc vešli do spočítané kalkulace. Pět hvězdiček z pěti.

Lukáš Fajtl

Horní Město

Dobrý den, rád bych vám touto cestou poděkoval za spolupráci a odvedenou práci. Ihned po aplikaci byla cítit teplotní změna,která je skutečně příjemnou změnou oproti původní - cca 12st rozdil v nevytapanem prostředí. Co považuji za super,  je délka aplikace, na kterou stačil pouze půlden. Dalším zájemcům bych doporučil aplikovat pěnu na povrch bez rastrů s nachystanými kotvami.

Romana Musilová

Liberec

Dobrý den pane Vaňous, chtěla bych poděkovat za realizaci zateplení ve sklepě mého domu na základě návrhu NZU a zároveň vyjádřit svoji spokojenost  s provedení, souhlasím se zveřejněním mé recenze. Práce byly provedeny odborně a rychle, děkuji.

Stanislav Kusý

Václavovice u Frýdku

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat kolektivu firmy HV IZOL za skvělou spolupráci při zateplení našeho domu. 

Po zanechání kontaktu na jejich webových stránkách se mi hned druhý den ozvala obchodní zástupkyně Barbora Rouchalová, kdy jsme si domluvili schůzku na domě. která proběhla do tří dnů od kontaktu.

Paní Rouchalová mi vše podrobně vysvětlila, způsob zateplení i veškeré výhody, plynoucí ze zateplení pěnou a dokázala mne pro tento způsob přesvědčit a nadchnout. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme dohodli nejbližší volný termín, kdy mohli pracovníci s dodávkou přijet až k domu a přesto, že začalo sněžit a počasí se silně zkazilo, pánové připravili nářadí a hadice a zafoukali veškeré skulinky kolem střechy a podkroví. Za nějaké 4 hodiny byl celý dům zateplen. Chlapci byli velmi pečliví a skoro nenadělali nepořádek, možná méně, než já při malování. 

Od prvního kontaktu bylo do dvou týdnů komplet hotovo a já teď, přesně podle slibu paní Rouchalové a dle očekávání, si užívám tepla v naší staré chalupě, což bylo dříve, bohužel, nemožné. Plynový kotel nyní jen přihřívá topení a pevně věřím, že vyšší cena tohoto skvělého zateplení se mi brzy vrátí v nákladech na vytápění.

Vřele doporučuji i takovým skeptikům, jako jsem byl doteď já. Přeji mnoho úspěchů!

Přidejte se i vy ke stovkám spokojených zákazníků!

0
Zateplených m2
0
Zateplených domů
0
Aplikační posádky
0
Reklamací