POMÁHÁME USKUTEČNIT VAŠE SNY!

Jako společnost HV izol s.r.o. se mimo svoji obchodní činnost dlouhodobě věnujeme podpoře hendikepovaných mladých sportovců.

2020 Martin Žižlavský

Podpora Martina je naše srdeční záležitost již od doby, kdy se po vážném úrazu vrátil za soutěžní řidítka.

2021 Honter Cup

společně s dobrovolníky z Březovského trailu připravujeme jak veřejnou sbírku, tak benefiční závod. První ročník se nám s vaší pomocí podařilo pro Vaška a Martina vybrat 112.693,- Kč.

2022 Enginieers Prague

2022 poprvé podporujeme team Enginieers Prague

2022 Jiří Chládek IFBB WORLD

podporujeme úžasné lidi, kteří také pomáhají 😊 díky Jirko za skvělou kondici 🤛🏻

2022 Honter CUP

Druhý ročník Honter Cupu se jsme pomohli Nelince, Johance a její MŠ v Tasově a Martina.

2023 Junior Czech sidecarcross

Letos jsme podpořili i mladou naději Hanulíků 😊 Vojta Hanulík 🇨🇿 9let Vašek Hanulík 🇨🇿 7 let

2023 Jiří Chládek IFFB WORLD

i letos podpora Trenérovi, díky Jirko!!!!

2023 Honter CUP

Třetí ročník jsme společně s vámi pro Filípka, Johanku, Vašíka a sourozence Vojtíška a Filípka vybrali neuvěřitelných 147.130,- Kč.

2023 Engineers Prague

I letos podporujeme univerzitní hokejový tým Enginieers Prague

2023 stáj Žižlavský-Hanulík

I letos jsme podpořili stáj Žižlavský - Hanulík, tentokrát ale v kategorii Přebor ČR side veterán.

Máme dobré srdce a nebojíme se ho použít!

Od roku 2020 jsme se stali hrdým partnerem sidecarcrossového týmu Žižlavský – Hanulík. Mladý všestranný sportovec Martin Žižlavský přišel v důsledku úrazu o část dolní končetiny. A my měli tu čest být u toho, když se nevzdal svého snu a i přes svůj hendikep na sobě tvrdě pracoval. Výsledkem byla pravidlná účast posádky v seriálu MČR v sidecarcrossu, nakoukl a body posbíral i v MS a když se naplno začal věnovat kromě hokeje se zdravými sportovci i sledge hokeji, prosadil se během krátké doby do české sledge hokejové reprezentace a my jsme mohli potěžkat i jeho bronzovou medaili z MS v roce 2023! Dalším dlouhodobým cílem naší společnosti je podpora účastníka univerzitní hokejové ligy ČVÚT Engineers Prague, kteří naoplátku podporují jak finančně, tak svojí účastí v benefičním závodě náš další projekt a tím je Honter cup.

 Od roku 2021 jsme se se společností Honter stali hlavními partnery projektu dobrovolníků z Březovského trailu, který pomáhá hendikepovaným a nemocným dětem. Unikátní benefiční štafetový závod čtyřčlenných družstev je nejen sportovním, ale hlavně charitativním projektem. Kromě pořádání tohoto závodu ve Březové nad Svitavou, vyhlašujeme i veřejnou sbírku. O celém projektu se dozvíte více na www.hontercup.cz

Jen ve zkratce k uplynulým ročníkům:

  V roce 2021 jsme vyhlásili veřejnou sbírku pro již zmíněného Martina a také pro Vendu, který po narození přižel kvůli genetické poruše o dolní končetinu. Veřejná sbírka a první závod nakonec dopadli na výbornou a my mohli Vendovi předat nádherné celoodpružené elektrokolo a Martinovi finanční dar na dokončení soutěžní sezóny!

     V roce 2022 jsme se opět ve veřejné sbírce rozhodli podpořit Martina. Společně s ním naše podpora směřovala k Johance, která se narodila bez ručičky a prostřednictvím ní, jsme podpořili MŠ v Tasově, okr. Hodonín, kde osvícená paní ředitelka Marcela Tomšejová s kolektivem začleňovala hendikepované děti do kolektivu „zdravých“ dětí. A taková venkovní trampolína byla přesně to, co užily všechny tasovské děti! Nakonec k Martinovi a Johance přibyla i Nelinka, které s tělesným vývojovým hendikepem pomohla sestava zdravotního rostoucího nábytku. Ten Nelince ulehčil čas trávený ve škole. Se zkušenostmi z prvního ročníku jsme i ve druhém ročníku obstáli na výbornou a bez váhání začali plánovat ročník třetí!

     V letošním roce jsme už do našeho projektu vybrali celkem pět dětí s různými diagnózami, kterým jsme chtěli pomoci v jejich mnohdy neradostném životě. Byť obklopeni rodičovskou láskou, stejně zažívají doslova a do písmene každodenní boj se zákeřnými nemocemi a svými hendikepy. „Loňská“ Johanka si moc přála speciální kolo, na kterém by mohla i bez ručičky jezdit. Takže tady bylo rozhodnutí jasné! K Johance přibyl Vašík, kterému se nejvíc líbilo u pana fyzioterapeuta. Filípek si s ohledem na svoji diagnózu zase nejvíce přál mít dobrý stolní počítač, aby zůstal při výuce v kontaktu s kamarády ze školy a co si budeme povídat, aby taky mohl zapařt nějakou tu hru! No a sourozenci Vojtíšek s Filípkem si od pravidelných náročných terapií na specializovaném pracovišti v Praze chtěli zase odpočinout u nějakého rekondičního pobytu, který by prospěl jejich zdraví a zároveň jim umoždil na malou chvíli zapomenout na neustálé nemocniční prostředí.

     Ročník 2023 je za námi. Závod s úžasnou atmosférou dopadl na jedničku! Veřejná sbírka se uzavřela 30. září a už teď víme, že byla veleúspěšná! A my teď máme milou povinnost naplnit dětská přání… A děláme to s radostí!

     Pokud jsou vám sympatické naše aktivity, budeme moc rádi, když nám pomůžete v následujících ročnících. Způsobů, jak pomoci je spousta! Aktualní informace naleznete na www.hontercup.cz

Pracujeme na tom

0