REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

0
Zateplených m2
0
Zateplených domů
0
Aplikační posádky
0
Reklamací

L. Klíma

Nové Město pod Smrkem

Dobrý den, při výběru izolace jsem měl jasno, pěna díky vlastnostem a rychlosti provedení. Vaši firmu konkrétně po rozhovoru a setkání s vámi, rozhodovala nejmenší potřebná minimální vrstva, že jde o český produkt je taky fajn.

Díky za vstřícný přístup, třeba se změnou termínu. Takže spokojenost jak při jednání s vámi, jako obchodním zástupcem, tak s dvojicí aplikátorů. Svoji práci odvedli skvěle, byli ochotní, uklidili po sobě.

Ještě jednou díky. Hezký den.

Eva Mertová

Loštice

Pane Figura, děkuji za vstřícné jednání, ochotu, rady, také děkuji dělníků u kterých platí to samé. Naše spokojenost s realizací je výborná. 

Děkuji Všem Merová.

Josef Rumpík

Letovice

S aplikací izolace vaší firmou jsem byl nadmíru spokojen. I přes nepřízeň počasí jsme byli schopni sladit termín. Vaši pracovníci byli precizní, jak co se týče práce, tak zabezpečení okolí proti potřísnění pěnou. 

Výsledná cena byla přesně taková jak jsme se na začátku domluvili.

Bylo vidět zájem z vaší strany o danou zakázku, i když se nejednalo o bůh ví kolik metrů. Oceňuji profesionální přístup.

Firmu Honter bych rozhodně doporučil i ostatním, kteří zvažují izolaci PU pěnou.

Pan Juráš

Zadní Újezd

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Vysoké ceny energií.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?
Pracovali jste vedle na domku u dcery a zeť mi Vás doporučil.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
S firmou a provedenou prací spokojen.

Denisa Manca

Popůvky

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Pro zateplení jsme se rozhodli kvůli úspoře energie.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Instalace je jednodušší než vata a cenově je to přesto více než dobré.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Vše proběhlo v pořádku, pan Stupka se nám ochotně věnoval, vše vysvětlil, i brzký termín aplikace nebyl problém.

Ing. Jaroslav Balhar

Bludov

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
snížení nákladů na topení

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci? jednodušší aplikace mezi krokve oproti minerální izolaci, srovnatelné tepelně-izolační a akustické vlastnosti s minerální izolací

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
aplikátoři i obchodní zástupce - maximální spokojenost. Mockrát děkuji

Libuše Stanková

Hostouň

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
K izolaci jsme se jako SV rozhodli na základě stížnosti majitelů, kteří vlastní bytové jednotky nad sklepy, že mají v bytech zimu, zda by s tím nešlo něco dělat.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Pro PUR izolaci jsme se rozhodli po prozkoumání trhu a cenových nabídek. Zateplení vatou a zakrytí sádrokartonem je podstatně dražší řešení, než jen nastříkaní pěny. A také vata se sádrokartonem nemá takovou termoizolaci jako PUR pěna. Vzhledem k tomu že se jedná o sklepní prostory rozhodli jsme se pro PUR izolaci.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Spolupráce, resp. komunikace s Fa HVIZOL výborná. Obchodní zástupkyně p. Rouchalova super. Velmi ochotná, téměř okamžitě komunikující i mimo pracovní dobu (o víkendu), pomáhající při hledání řešení. Aktivní a pomohla nám i s kontaktem na paní Ing. která nám zařizuje dotaci od MZP. Jsme velmi spokojeni a rádi za takovou zkušenost. Kdyby byli všichni tak šikovní a s lidským přístupem, bylo by to opravdu super. Kolektiv provádějící nástřik pěny super. Hodní, ohleduplní, komunikativní a moc šikovní chlapi. Provedli nástřik a navíc zakryli věci, které si majitelé nezakryli. Přístup pana ředitele nás velmi mile překvapil. Děkujeme. Jsme spokojeni a přejeme Fa HVIZOL mnoho dalších spokojených klientů a
hlavně vytrvejte s vašim přístupem

Bára Satrapová

Březová nad Svitavou

Dobre ráno, jen jsem chtela po 2 dnech zhodnotit, ze ta izolace je naprostá pecka a jsem fakt nadšena!!! V chodbě je pocitově tepleji, ale hlavně v koupelne mame teplomer a tam to dela při zavřených dveřích a stejným topnym režimu rozdíl 3-4 stupně oproti stavu před tím a ta teplota se drží, coz je naprosto famózní. Jako čekala jsem, ze to pomůže, ale tohle je teda úžasný!!! Přeju hezkej pátek a víkend! B.

Mgr. Zdenka Výduchová

Brno

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Možná se to bude zdát směšné, ale naše dcera, když u nás s malými vnuky spala ve svém studentském pokoji v podkroví, vždycky říkala, že má pocit, že jí táhne na hlavu.Tomu jsem se vždycky smála, ale nebyl to ten pravý důvod. Dům je starý 25 let a inovace již byla potřeba. Jediné, co chybělo, byl čas. Poslední 3 roky jsem se starala o vážně nemocného manžela. Když v listopadu loňského roku zemřel, potřebovala jsem nějakým způsobem, jak se říká, zaměstnat hlavu a přijít na nové myšlenky. Na internetu jsem si v prosinci našla informaci, že od 9. ledna 2023 bude SFŽP přijímat žádosti na Novou úsporu LIGHT a v podstatě ihned jsem se rozhodla.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Rozhodnutí bylo velmi jednoduché. Svým způsobem člověka donutily nové ceny energií, ale líbila se mi ta metoda. Viděla jsem ji několikrát v televizi v pořadech pro zahrádkáře a kutily, např. v Receptáři. Relativně snadná aplikacem , rychlá, žádný velký nepořádek a navíc možnost využití státního příspěvku.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Ráda bych ocenila především jednání obchodního zástupce firmy p. Rouchalové: osobní přístup, přímé jednání, snaha pomoci klientovi, častý tel. kontakt s otázkama na připravenost stavby před aplikací až po ukončení praci na 100%. Bylo toho hodně a ráda doporučím svým přátelům a známým. Sama jsem tímto způsobem dělala svoji práci a vždy to bylo na základě vcítění se do potřeb klienta a o vzájemné důvěře... A ta tady bylo. Nesmím ani zapomenout na "kluky" aplikátory, mladí, pracovití, ochotní. Jsou to šikovní kluci a byla radost se na ně dívat.

Jiří Urbanovský

Ostrava

1. Proč jste zaizolovali svůj dům
Koupil jsem starý dům z 50.tých let na celkovou rekonstrukci. Původní střecha nebyla zateplená a izolovaná a v dnešní době je to nutnost.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
Hledal jsem vhodné řešení pro zateplení a hledal jsem řešení ve foukané, nebo stříkané izolaci. Při hledání a porovnávání vhodného materiálu a izolačních vlastností vyhrála PUR pěna, jak díky izolačním vlastnostem, tak tím, že pěna opravdu "vnikne" i do míst, kam foukaná izolace nedosáhne a dochází k tepelným mostům. Navíc, při komunikaci s firmami, které řeší foukanou pěnu měli více podmínek k aplikaci řešení a mnozí se ani na dům nechtěli přijet podívat, což neplatí právě pro společnost HVIZOL, pro které nic nebylo problém.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Se společností HVIZOL jsem celkově maximálně spokojený a pokud bych si měl znovu vybrat partnera pro izolační práce, byla by to právě tato firma. Proč? Jako jedna z mála byli ochotni se se mnou po vysvětlení dané situace setkat a na určenou dobu se přijet podívat na realitu rozpracované rekonstrukce.

Obchodní zástupce Barbora Rouchalová  byla vždy, když jsem potřeboval na telefonu, mailu pro konzultace a přípravu. Po první obhlídce jsem dostal informace k aplikaci PUR pěny, co bude potřeba připravit a cenovou nabídku možných řešení. Paní Rouchalová, je vždy pozitivní, usměvavá i po telefonu a hlavně dokáže vyřešit všechny nestandardní situace tak jak to při rekonstrukci bývá. Nic pro ni není problém a vždy jsem se cítil komfortně a vítán... i o víkendu. Při realizaci přijeli 3 kolegové, kteří se na úvod představili, omrkli stavbu a řekli mi jak celá akce bude probíhat. Vše probíhalo hladce a vždy jsem měl možnost se mrknout jak aplikace probíhá. Na závěr jsem dostal informaci k celkovému aplikovanému materiálu a konečnou cenu.

Možná to zní jako pohádka , ale takovýchto firem a slušných lidí je už bohužel poskromnu. Výborná komunikace, přesné řešení , rychlá implementace, super služby.

Děkuji za výborný servis.

pan Straka

Moravská Třebová

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Pro pur pěnu jsme se rozhodli kvůli rychlému provedení a lepšímu zaizolování než vatou

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?protože nevznikají žádné tepelné mosty

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
S prací aplikátorů spokojenost s obchodním zástupcem také

Karel Lipovský

Vikýřovice

Začátkem prosince 2022 jsme izolační pěnu aplikovali. Jednalo o vyplnění prostoru krovů ( šikmin ) a místa  nad sádrokartonovým stropem. Celý prostor půdy je tímto hermeticky uzavřen pěnou o
výšce 22 cm. Dali jsme na doporučení zástupce společnosti pana Čecha a zvolili variantu s vyšší účinností. S tchánen a synem jsme také zbudovali šikné dřevěné rastry ( připevněné na krovy)  abychom pěnu mohli v budoucnu zakrýt sádrokartonem. Od této chvíle se teplota v půdním prostoru ustálila mezi 16 ( jestliže venkovní teplota klesne pod -10 stupni) a 18 ti stupni ( jestliže je venku více než 15 stupňů celsia ). Jen pro srovnání. Během zimních měsíců se teplota v půdním prostoru běžně blížila 0.
Naopak v letních měsících nebyl problém naměřit kolem 50 ti stupňů. Hodnocení píši v březnu 2023, nemáme proto zkušenost s letním počasím. Dá se předpokládat, že během letních měsíců bude teplota v půdním prostoru do 20 stupňů.

Ihned po aplikaci vnímáte výraznou úsporu paliva. Jestliže se zapne pokojový termostat, trvá to jen chvili než u požadované teploty vypne. Časový Interval kdy kotel neběží ( je off ) je citelně
vyšší. Znamená to úsporu odhadem 30 až 40%. Ta změna je velká. Najednou si uvědomíte problematiku tepelných ztrát...co se deklaruje není jen na pípíře a skutečně to funguje.

Přístup jak obchodního zástupce také i techniků byl příkladný a profesionální. Vše proběhlo rychle a v pohodové atmosféře. Během 3 hodin byla aplikace pěny provedena, včetně úklidu.

Jedna věc mě mrzí... rozhodnutí o aplikaci pěny jsem odkádal několik let a tím přišel o nemalé finanční prostředky.

Poděkování společnosti HVIZOL

Roman Šolc

Dolní Studénky

Zkušenosti s firmou HV IZOL s.r.o. Po vyhlášení možnosti čerpat dotace pro seniory jsem oslovil firmu HV Izol ohledně stříkané Pur izolace s tím, že mám zájem zateplit střechu. Přijel p. Čech, který střechu zaměřil a zpracoval cenovou nabídku. Žádost mi byla schválena a minulý týden se vše realizovalo. Aplikátory dorazili v smluvený čas a společně s nimi i pan Čech který ještě jednou prověřil zda je vše připravené celá akce trvala asi 5,5 hodiny a byl jsem velmi spokojen profesionálním přístupem zaměstnanců. Práci provedli přesně dle dohody dnes topím o něco méně než jsem topil mám asi o dva stupně až tři více děkuji za spolupráci

Skalický

Orlicko

1. Proč jste zaizolovali svůj dům
vzhledem k tomu že máme dřevostavbu tak je vnitřní zateplení nutné

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
pěna nám byla doporučená z důvodu bezesparoveho zateplení a bez
hrozby spadnutí vaty ve stěnách.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)jednání s firmou bylo v pořádku umožnily nám posunutí termínu
a samotná aplikace taktéž v pořádku.
Jsme spokojeni děkuji Skalický

Ing. Radek Mochal

Ketkovice

Zateplení fasády pomocí stříkané PU pěny.

Před samotnou aplikací izolace je potřeba vytvořit na stěně nosný rošt z materiálu, který zabrání vytvoření tepelných mostů, a který zároveň umožní montáž difúzní fólie, vytvoření odvětrávací mezery a instalaci zakrývacích fasádních desek.

Pro montáž roštu byly použity kovové L úhelníky 60x60x45x2mm, upevněné do zdi pomocí hmoždinek a na ně byly svisle namontovány dřevěné stavební fošny o síle 3cm. Šířka fošny je o cca 2 - 3 cm větší než požadovaná síla izolace. Fošny byly na L úhelníky namontovány tak, aby se nedotýkaly zdi. Mezera mezi fošnou a zdí byla 1-4 cm v závislosti na rovinnosti izolované zdi. Mezera byla následně vyplněna izolační pěnou. Kotevní kovové L úhelníky jsou tedy kompletně obaleny izolací a tím je zabráněno vzniku tepelných mostů. Doba potřebná pro zaizolování plochy cca 130m2 s tloušťkou izolace 12 - 14cm byla cca 8,5 hodiny. Z toho samotná doba potřebná k nástřiku izolace byla 5 hodin. Zbytek času je věnován přípravě, vylepení oken a dveří, montáž plošiny, vyhřívání suroviny před aplikací.

Samotný proces zateplení je beze zbytkový. Při aplikaci nevzniká žádný odpad, odřezky ani obalový materiál.

Po dokončení izolačních prací je potřeba se věnovat přípravě nosného roštu pro montáž dalších prvků fasády - difúzní fólie. Příprava spočívá v odřezání přebytečné pěny z  fošen nosného roštu, případně odřezání pěny mezi fošnami. Výsledkem by mělo být, aby se difúzní fólie dala napnout a sponkovačkou připevnit na nosnou konstrukci tak, aby na ní nebyly hrby a vybouleniny vzniklé obepnutím přečnívající pěny mezi fošnami.

Objem odřezané pěny lze zmenšit jejím slisováním/sešlapáním a tak minimalizovat množství odpadu, které je v porovnání s množstvím odpadu při zateplení polystyrenem téměř zanedbatelné.

Následuje svislá montáž střešních latí na nosnou konstrukci, která vytvoří odvětrávací mezeru. Ta by měla být cca 3 - 5cm. Na tyto latě pak lze přímo montovat zakrývací fasádní desky různého typu, které jsou dostupné v různých barvách a povrchových úpravách. Případně lze použít cementotřískové desky a na ně klasický postup - lepidlo - perlinka - omítka.

A jaká je funkčnost pěny v domě?

řekl bych, že kotel spíná méně často. Také jsem snížil teplotu topné vody ze 65 na 50°C. Při zatopení v krbu mi dům drží zvýšenou teplotu ještě celý následující den. Dříve to do rána celé vychladlo.

V některých místnostech se netopí skoro vůbec a přitom tam zima není. Také betonové překlady a věnce, které byly dříve ledové a sem tam se na nich tvořila plíseň, tak to se teď neděje vůbec. Pocitově bych tedy řekl, že to přineslo větší stabilitu teploty v domě a rovnoměrné rozložení tepla.

Ještě uvidíme v březnu, kdy přijde vyúčtování za plyn. Vloni jsme měli spotřebu 21,7 MWh. Letos očekávám, že by to mohlo být o čtvrtinu méně.

Ing. Josef Záleský

Hradec Králové

1. Proč jste zaizolovali svůj dům
K zateplení domu mě vedlo zdražování cen plynu způsobené nelogickým Evropským Green dealem a sankcemi EÚ, kdy se plyn stává vzácnou a předraženou komoditou. Dům kolaudovaný v roce 1979 neměl dobré tepelně izolační vlastnosti.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
Jedním z hlavních důvodů použití PUR pěny EXY 09+ je výborný parametr tepelné vodivosti lambda = 0,034 W/(m.K) a dále požadavek na vyplnění špatně přístupných dutin mezi krokvemi ve střeše. Můj energetický specialista pak doporučil tuto pěnu i do dalších částí domu.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Samotná aplikace proběhla rychle během jednoho dne. Aplikátoři pomocí spec. pistole dokázali vyplnit nepřístupné dutiny střechy do požadované vzdálenosti až několika metrů (toto konkurenční firmy nedokážou). Zejména musím vyzdvihnout vstřícný přístup obchodního zástupce paní Barbory Rouchalové, která nenechala nic náhodě, ochotně a nadstandardně se akci i zákazníkovi věnovala.

Zdeněk Hájek

Mohelnice

Oceňuji
- rychlou a efektivní komunikaci jak s Vámi, tak s panem Kršňákem
- aktivní zájem z vaší strany, aby vše bylo připraveno pro aplikaci
- vaši flexibilitu (několikrát jsme měnili termín)
- perfektní a čistě provedenou práci
- zcela adekvátní a nikterak přehnaná cena navzdory dnešní celkové ekonomické situaci

Ještě jednou Vám děkuji a věřte, že vás s klidným svědomím doporučuji dále.

Jiří Píro

Semechnice

1. Proč jste zaizolovali svůj dům
stavím pasivní dům, to bez tepelné izolace nejde

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
váhal jsem mezi minerální vatou a stříkanou pěnou. Minerální vata je (výrazně) levnější, ale instalace není moc jednoduchá (obzvlášť v případě, když člověk staví většinou sám a svépomocí), další výhoda je nehořlavost. Stříkaná pěna je dražší, ale aplikaci provede firma - je to rychlejší, na rozdíl od vaty není problém vyplnit dutiny různého tvaru. V obou případech záleží na provedení zateplení (zkušenostech a zodpovědnosti toho, kdo to provádí).

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Spokojen.

Jan Procházka

Šumperk

Po zadaní kalkulace na internetových stránkách semnou bylo v krátké době telefonicky komunikováno. Vše mě bylo vysvětleno, mé dotazy byly zodpovězeny. Veškeré požadavky projektanta byly řešeny s panem Čechem, tak aby byl projektant spokojen. Před realizací jsme si společně stavbu prošli a na všem potřebném se domluvili. Co se týče aplikačních pracovníku bylo vidět, že jsou profesionálové
a vědí co dělají. Děkuji za spolupráci Procházka

Tomáš Hekrle

Nová Včelnice

1. Proč jste zaizolovali svůj důmDům jsme se rozhodli zaizolovat z důvodu přestavby a úspory energie.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
PUR izolaci jsme zvolili pro výborné izolační vlastnosti i při menší tloušťce a kvůli rychlosti aplikace.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)H&V izol jsme zvolili na doporučení. Obchodní zástupce přijel ve stanoveném termínu, vše nám bylo vysvětleno, zaměřeno a zaslána cenová nabídka v několika variantách. V dohodnutém termínu přijeli dva zkušení aplikátoři, kteří si poradili se všemi záludnostmi našeho domu. S H&V izol tedy velká spokojenost a za nás budeme dále doporučovat.

Mgr. Jiří Grulich

Konice

Stavíme nový dům, kde v projektu bylo plánováno zateplení stropu minerální vatou. Když byl dům ještě ve fázi hrubé stavby, tak na stavbě zanechal vizitku pan Josef Figura z firmy Honter s nabídkou stříkané PUR izolace. Protože jsem již měl nějaké reference na stříkanou izolaci, nechal jsem si od pana Figury zaslat vlastnosti stříkané PUR izolace. Nedlouho nato jsem nabyl přesvědčení, že je to lepší varianta pro naši novostavbu, než původně zamýšlená minerální vata. S panem Figurou jsme vybrali konkrétní produkt, realizoval se podpis smlouvy, následné zaplacení zálohy a byl nám přidělen termín aplikace na naší novostavbě. Vše probíhalo hladce až do dne, kdy se měla PUR izolace aplikovat. V daný den v místě stavby totiž probíhala odstávka elektřiny, proto izolaci nebylo možné aplikovat. Po dohodě s na místě přítomnými pány aplikátory a na telefonu s panem Figurou bylo rozhodnuto, že ten den odjedou aplikovat izolaci na jiné místo a k nám se vrátí o 5 dní později. Za 5 dní již vše klaplo na jedničku. Pánové si vše připravili a celý den prováděli aplikaci. S průběhem jednání a nakonec i s vlastní aplikací jsem spokojen a doufám, že budu nadále spokojen s funkčními vlastnostmi PUR izolace.
S pozdravem Mgr. Jiří Grulich

Jan Herclik

Partutovice

1. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Dobrý den, ještě jednou děkuji za izolaci PUR pěnou. Byl sem velmi spokojen s profesionálním přístupem a prací firmy HV IZOL s.r.o. Vřele doporučuji i dalším zájemcům.

Vítězslav Jílek

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Dům jsme izolovali proto, abychom protopily co nejméně a udrželi uvnitř stabilní teplotu. Dále se to projeví v létě, kdy ve spolupráci s venkovními žaluziemi nebude potřeba řešit klimatizaci.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Pro PUR izolaci jsme se rozhodli, protože je to aplikačně a ekonomicky nejpřijatelnější řešení, často je důležitá i úspora času zákazníka.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
S přístupem zaměstnanců a realizací projektu od firmy HVIZOL jsem velmi spokojen.

Miroslav Kňourek

Rohoznice

1. Proč jste zaizolovali svůj důmÚspora za energie, dotační program, ochrana střešní konstrukce před přehřátím
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
rychlá realizace, poměr kvalita x cena, zaizolování veškerých detailů střešní konstrukce
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Komplexně jsem byl se službou spokojen nadmíru mého očekávání, dokonce jsem nějaké peníze ušetřil od prvotní kalkulace. Tým od HV IZOL profesionální.

Mockrát děkuji

Iva Bačovská

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Dobrý den, o zateplení půdy jsme uvažovali už dlouho, protože únik tepla stropem byl obrovský. 

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Rozhodli jsme se pro stříkanou izolaci a v tomto případě reklama na autě zabrala, protože v ulici začalo stávat auto s vaší reklamou 🙂 a bylo rozhodnuto. My totiž na žádná výběrová řízení nejsme, tak jsme se šli rovnou zeptat. Obdrželi jsme cenovou nabídku a vzhledem k narůstajícím cenám jsme na nic nečekali.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Jinak co se týče samotné aplikace, tak vaši pracovníci byli milí, práce jim šla od ruky. Jediné co nás mrzí je, že jsme tu půdu nevyklidili už dávno :-), protože už i v tomto období je opravdu cítit, že to teplo neuniká a že je v domě tepleji.

Yveta Pištěková

Praha

1. Proč jste zaizolovali svůj důmDobry den. Pro PUR izolaci jsme se rozhodli z duvodu zatepleni domu, kde nam teplo utikalo stropem.  
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
Aplikace peny nam prisla nejlepsi a super je, ze nezatezuje konstrukci budovy, protoze je pomerne lehka.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Na firmu Hvizol jsem dostala vyborne reference od kamarada a i ja jsem tuto firmu doporucila nekolika svym znamym. Vsichni jsme byli velmi spokojeni vstricnym profesionalnim pristupem a spolehlivosti vsech. Prala bych vsem stavebnikum, aby se vzdy setkali jen s takovymi uzasnymi firmami jako je Hvizol. Firmu mohu vsem doporucit.

Ondřej Sedláček

Skrbeň

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Jedná se o novostavbu. Zateplení z důvodu úspory energií a celkově stabilnější teploty v domě.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Rychlá a snadná aplikace. Vyplnění všech mezer a prostorů.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Vše bez problémů. Ochota komunikovat. Dobrá komunikace s dělníkama, vše po sobě uklidili.

David Jirák

Březno

1. Proč jste zaizolovali svůj důmpůvodní skladba podkroví byla špatně, z toho důvodu jsem se rozhodl pro okamžitou rekonstrukci hned po pořízení domu.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci
PUR pěnu jsem vybral, protože není potřeba tak tlustá vrstva jako je tomu u vaty a hlavně kvůli rozdílu v rychlosti aplikace.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Co se týče HVIZOLU, tak bylo vše na jedničku, vyzdvihnout musím hlavně rychlost a komunikaci.

S aplikací jsem spokojený. Vše bylo podle očekávání.

Ing. Petr Ševčík

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Pro zateplení jsme se rozhodli hlavně kvůli úspoře energie a z estetického vzhledu.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?PUR pěnu jsme zvolili kvůli technologií zateplení (větraná fasáda) a již máme vaši PUR pěnou zateplenou i střechu.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
S HVIZOL jsme byli velice spokojeni a to jak s obchodním zástupcem tak i s aplikátory PUR pěny.

Děkuji za spolupráci

Bc. Marek Karger

Starosta obce Drozdov

1. Proč jste zaizolovali svůj důmObjekt, který by izolován je veřejná budova v majetku obce Drozdov a to Mateřská škola. Zaizolování jsme prováděli z důvodu ušetření nákladů  na vytápění budovy.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaciHledal jsem nejvhodnější variantu pro zateplení výše uvedené budovy. Vzhledem k tomu, že postup aplikace PUR izolace je tlakové, tudíž se izolace dostane i do míst těžce přístupných, což z minerální vatou nebo jiným druhem zateplovacího materiálu není možné. Také recenze na PUR izolace se mi i zastupitelstvu obce Drozdov zamlouvaly.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Se společností HVIZOL jsem byl spokojený. Obchodní zástupce dodržel termíny, komunikace s ním byla bez problémů. Pracovníci , kteří prováděli aplikaci PUR Izolaci, práci provedli v řádném termínu, bez jakýchkoliv komplikací. Při aplikaci nebyl žádný problém jak z jejich strany tak i ze strany zadavatele.

S prací a s jednáním  společnosti HVOZOL  s.r.o byla obec Drozdov
spokojená a bez připomínek.

Bronislav Charvát

Rozstání u Mor. Třebové

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
dům je novostavba, takže jsem izoloval dle projektu. Kvalitní izolace šetří energii, zvyšuje tepelný komfort bydlení.2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Rychlá aplikace, celistvost vrstvy.3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Aplikátoři pracovali výborně, je to náročná práce s mnoha rizikovými faktory - teplo, práce v nepřirozených polohách, ztížené dýchání, působení chemických zdravotně závadných vlivů - važte si těchto lidí. Pan Kršňák a pan Stupka super jednání. Za mě HVizol OK.Skvělá a ochotná parta aplikátoru a pozdravujte pana Kršňáka

Petr Hoferek

Branná

1. Proč jste zaizolovali svůj důmpotřebuji spolehlivě  na 100% izolaci jak proti teplu v letních měsících tak i v zimě proti chladu a úniku tepla.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaciVěděl jsem že se skelnou vatou po prostudování jsem považoval tento způsob jako nejspolehlivější
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)super komunikace a spolehlivost. Ještě budu potřebovat další izolace.

Petra Rangel a Vláďa Ovečka

Praha - Západ

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Delame celkovou rekonstrukci domu a radi bychom dum zajistili tak, aby byl v ramci moznosti a budoucich uspor energii co nejvice pasivni. Dum je 120 let stary a velka cast zdi byla kamenna, takze bez zatepleni jsme zatopili a behem 30ti minut bylo teplo pryc. V zime byl dum nevytopitelny a casto jsme doma chodili v zimnich bundach a ja obcas spala i v kulichu;) Zaroven zadame o dotace v ramci NZU, takze zatepleni bylo jednou z podminek.

2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?
Hodne dlouho jsme porovnavali mineralni vatu a pur penu. Na kazdou profesi v dome si delame poctive vyberove rizeni z 6-10 dodavatelu- od projektanta, stavebni firmy, dozora, po dodavatele tc, fve, zatepleni, ale i treba truhlare. Dlouho jsme zkoumali vsechna pro a proti. Zjistili jsme ze je PUR velky trend, ale zaroven jsme si vsimli, ze nektere firmy nabizejici PUR penu hodne shazuji mineralni vatu a casto o ni uvadi nepravdive udaje. Procetli jsme nekolik zahranicnich studii zabyvajici se napr. mineralnim zateplenim budov stare treba i 50 let, kde bylo zjisteno, ze pokud je izolace provedena spravne, i vata udrzi sve vlastnosti dlouho. Hlavnim duvodem, proc jsme sli do PUR peny byly zviratka. Sousedime se statkem, tudiz kolem behaji mysi, potkani, kuny a kocky. Spousta z nich nam bydlela v podkrovi. Co se tyce PUR peny, ta pry zviratkum nechutna. Zaleze do kazde dirky, a zviratka by se uz na pudu nemela dostat. To byl uprimne ten duvod cislo jedna. Dalsi obrovskou vyhodou je to, ze je za den az dva hotovo. Ackoliv je tedy PUR pena co do ceny materialu drazsi nez mineralni vata, clovek zase usetri spoustu penez za praci. Financne je to tedy srovnatelne.

3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Od zacatku se mi libilo to, ze se mnou pan jednatel stravil na telefonu spoustu casu vysvetlovanim, jak to vsechno funguje. Musim rict, ze jsem se v ramci rekonstrukce casto setkala s tim, ze jen z duvodu, ze
jsem zena, se se mnou muzi moc nechteli bavit a zdrzovat se vysvetlovanim technickych veci. Pan Vanous byl uzasne trpelivy, a ackoliv vim, ze ma firma rocne stovky zakazek a tudiz kdyby o nas prisli, nic by se asi nestalo, presto se mnou stravili opravdu hodne casu, cehoz si nesmirne vazim. To v dnesni dobe neni uplny standart.

HVIzol jsme si vybrali i z toho duvodu, ze je to zatim jedina firma, ktera ma certifikovany produkt v NZU pro casovy ramec zacinajici zarim 2021. Zaroven umi vyrobit penu s lambdou 0,034, coz zadna jina firma na ceskem trhu nabidnout nedokazala. U konkurence jsme se nikdy nedostali pod 0,037, a tudiz bychom vypoctove nezvladli splnit podminky pro ziskani dotaci NZU. Tym aplikatoru byl take velmi profesionalni, vse nam na miste do detailu vysvetlili a ukazali.

Jsme moc radi, ze jsme si vas vybrali;)

http://Bydlimesoveckama.cz

http://Instagram.com/bydlimesoveckama

Tomáš Koutný

Velké Opatovice

1. Proč jste zaizolovali svůj důmV rámci rekonstrukce střechy jsme řešili tepelné uniky. Strop byl zaizolováván postupně jak se přistavoval a upravoval dům. Tedy byla použita různá skelná vata, různé kvality a různé tloušťky. Byli místa stropu kde vata nebyla vůbec.
2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaciVěděl jsem že se skelnou vatou se nechci moc setkávat. Současně dům je obyvatelný a bylo nutné aby to tak zůstalo. Tahat přes obytné prostory kde se pohybuje malé dítě skelnou vatu mi přišlo nereálné.
3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)Komunikace, objednávka, zaměření stanovení ceny, doporučení => maximální spokojenost. Vždy když jsem potřeboval poradit, doptat se, upřesnit podrobnosti velká ochota od pana Čecha. 
Aplikace samotná za 4 hodiny hotovo. Rychlost kvalita přístup bezchybný pro mě. I přes to, že  aplikace v rámci půdních prostor byla obtížná a přístup více nežli složitý bylo vše odvedeno na velice vysokéúrovni.

Petr Forajta

Hraběšice

1. Proč jste zaizolovali svůj dům?
Účinnější než vata, jednodušší a levnější než rozdělávat střechu (božský šindel)2. Proč jste se rozhodli pro PUR izolaci?Sám jsem  si vyhodnotil a ještě jste byli doporučení stavby vedoucím3. Zpětná vazba na HVIZOL (aplikátory, obchodního zástupce, celková spokojenost...)
Skvělá a ochotná parta aplikátoru a pozdravujte pana Kršňáka

Roman Pinkas

Jesenice u Prahy

Dobrý den, dům jsme izolovali z důvodu, že tepelný odpor 45cm Porotherm nestačí současným požadavkům v ekonomické vytápění. PUR izolace je elegantní. Aplikuje se na připravené plochy, je vhodná i do obtížně přístupných prostor, kvalita izolace. Nejvíce oceňujeme dobrou komunikaci s dealerem i s techniky, korektní vystupování lidí z HV, dobrá práce!

Libor Kubánek

Modletín

Chatu jsme zaizolovali z důvodu absence izolační vrstvy v podkroví. PUR izolaci jsem zvolil podle referencí z internetu - moderní způsob izolace a pěna se dostane i do špatně přístupných míst. Jsem rád, že jsem našel tuto firmu, která provedla instalaci pěny profesionálním způsobem. Velice oceňuji zasvěcený přístup a komunikaci p. Rouchalové, která mimo jiné neváhala přijet na obhlídku objektu i v neděli. Vše fungovalo příkladně a na celý proces aplikace pěny osobně dohlížela. Lidé jejích kvalit jsou pro firmy obrovským přínosem.

Rostislav Vizina

Olšany

Dobrý den, rádibychom Vám poděkovali za realizaci -  izolaci pěnou na našem domě. Bylo úžasné jeden den jsme zavolali a vznesli požadavek a druhý den se dostavil váš technik p. Stupka. O pár dnů později byl proveden nastřik izolační pěnou. Dva pánové co prováděli nastřik byli skutečně odborníci na danou problematiku.

Proč to píšu. Již 3 měsíce řeším nastřik u jedné nejmenované Fy a když konečně slíbí, že se ozvou ohledně termínu realizace tak opět žádná informace.

Budeme vás doporučovat a poděkujte našim jménem p. Stupkovi kdy on ještě v sobotu a v neděli volal a vše jsme připravovali, aby vše klaplo. Na takových lidech vždy stojí firma. Firmu, firmou  dělají zaměstnanci. Ještě jednou děkujeme.

Jan Korneta

Pražmo

Dobrý den, chtěl bych poděkovat, za rychlou realizaci zateplení stříkanou pěnou na novostavbě se sedlovou střechou. Realizace proběhla naprosto bez problému. A po dvou dnech realizace, jsem mohl pokračovat se stavebními činnostmi. V momentě realizace jsem ještě o stříkané pěně nebyl sám přesvědčen, ale po dvou měsících po realizaci s porovnání s mým prvním domem a zateplení minerální vatou, se tyto dva druhy zateplení snad ani nedají srovnávat, jak z hlediska pracnosti realizace tak i v užitných vlastnostech.

Jiří Kopecký

Protivanov

Dobrý den. Byl jsem velice spokojen jak s vašimi zaměstnanci tak i s prací kterou provedli.

Stříkanou pěnu jsem vybral kvůli předchozím zkušenostem s vatou. Zničili nám ji kuny.

S vaší firmou jsem spolupracoval v 2018 a vše bylo OK. tak jsem Vás oslovil znovu.

Josef Zehnálek

Přístupu vaší firmy nebo vám osobně nemám co vytknout a doporučuji. Stříkanou izolaci jsem volil především z důvodu eliminace tepelných mostů.

S přáním pěkného dne, Zehnálek Josef

Kolářovi

Vřesice

Jsme spokojeni hlavně s celkovým přístupem zaměstnanců , se kterými jsme aplikaci pěny řešili.vse bylo profesionální, otázky zodpovězeny. Jsme rádi že jsme si tuhle společnost vybrali. Cena i samotná aplikace byla v naprostém pořádku.

M.Jánoš

Dobré ráno, střecha je úžasná, vypadá to jako dračí sluj, skoro mi přijde škoda to zadělávat sádrokartonem 😉 Co se týče aplikace a chlapců aplikátorů, tak naprosto super, poradili si s překážkami i schodištěm, byli vstřícní a vše udělali dle mých představ. Rád bych vyzdvihl především rychlost ochotu a perfektní domluvu. Vše bylo do druhého dne, termín do týdne, v podstatě takhle kdyby fungovali všichni, bylo by na světě líp.... Přeji pěkný den, víkend a s pozdravem M. Jánoš

Aleš Haluzík

Zateplení stříkanou pěnou mám první zimu a jsem přesvědčen, že výběr materiálu a vás jako dodavatele H&V IZOL, byl správný výběr.

Pan Stupka velice profesionální přístup a lidská spolupráce - udělal dobrou cenu za m3 - žádné zbytečné prodražování zakázky =SUPER.

Kluci aplikátoři pracovali bez zastávky, za jeden den necelých 200m2 ve vrstvě 25cm - samostatná jednotka 🙂 Budu dále doporučovat.

Děkuji za spolupráci.

Lucie Podzimková

Jaroměř

Chtěla bych moc poděkovat firmě H&V IZOL s.r.o. za perfektně odvedenou práci nástřiku PUR pěnou v podkroví. Hlavně osobní poděkování paní Rouchalové za profesionalní přístup k realizaci zakázky. Byla nesmírně ochotná a milá. Také moje poděkování patří týmu aplikátorů, byli nesmírně šikovní a milí. Ještě jednou velké díky a s PUR pěnou jsme velice spokojeni. Již druhý den byl znát neskutečný rozdíl. Firmu H&V IZOL bych rozhodně doporučila.

Hana Heřmanová

Boreč

Přeji Vám krásný den a chci moc poděkovat jak Vám, tak mladíkům, kteří u nás prováděli izolační nástřik. Je vidět, že zvláště ten, co stříkal to má opravdu zmáknuté! Naprosto minimální ořez a velmi kvalitní práce. Bravo! Děkuji za bezvadnou komunikaci a pokud někdo bude na Vás chtít kontakt, doufám nebude vadit, když předám. Přeji mnoho úspěchů a zdraví v novém roce.

Jakub Podlipný

Hrádek nad Nisou

Určitě velká spokojenost. Ať už s rychlým zasláním cenové nabídky, komunikací s paní Rouchalovou ohledně přípravy a zařízení sádrokartonáře. Aplikátoři na místě profesionální, vstřícní, ochotní řešit nečekané problémy, které se vyskytly. A přes nepříznivé podmínky se navíc vešli do spočítané kalkulace. Pět hvězdiček z pěti.

Lukáš Fajtl

Horní Město

Dobrý den, rád bych vám touto cestou poděkoval za spolupráci a odvedenou práci. Ihned po aplikaci byla cítit teplotní změna,která je skutečně příjemnou změnou oproti původní - cca 12st rozdil v nevytapanem prostředí. Co považuji za super,  je délka aplikace, na kterou stačil pouze půlden. Dalším zájemcům bych doporučil aplikovat pěnu na povrch bez rastrů s nachystanými kotvami.

Romana Musilová

Liberec

Dobrý den pane Vaňous, chtěla bych poděkovat za realizaci zateplení ve sklepě mého domu na základě návrhu NZU a zároveň vyjádřit svoji spokojenost  s provedení, souhlasím se zveřejněním mé recenze. Práce byly provedeny odborně a rychle, děkuji.

Stanislav Kusý

Václavovice u Frýdku

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat kolektivu firmy HV IZOL za skvělou spolupráci při zateplení našeho domu. 

Po zanechání kontaktu na jejich webových stránkách se mi hned druhý den ozvala obchodní zástupkyně Barbora Rouchalová, kdy jsme si domluvili schůzku na domě. která proběhla do tří dnů od kontaktu.

Paní Rouchalová mi vše podrobně vysvětlila, způsob zateplení i veškeré výhody, plynoucí ze zateplení pěnou a dokázala mne pro tento způsob přesvědčit a nadchnout. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme dohodli nejbližší volný termín, kdy mohli pracovníci s dodávkou přijet až k domu a přesto, že začalo sněžit a počasí se silně zkazilo, pánové připravili nářadí a hadice a zafoukali veškeré skulinky kolem střechy a podkroví. Za nějaké 4 hodiny byl celý dům zateplen. Chlapci byli velmi pečliví a skoro nenadělali nepořádek, možná méně, než já při malování. 

Od prvního kontaktu bylo do dvou týdnů komplet hotovo a já teď, přesně podle slibu paní Rouchalové a dle očekávání, si užívám tepla v naší staré chalupě, což bylo dříve, bohužel, nemožné. Plynový kotel nyní jen přihřívá topení a pevně věřím, že vyšší cena tohoto skvělého zateplení se mi brzy vrátí v nákladech na vytápění.

Vřele doporučuji i takovým skeptikům, jako jsem byl doteď já. Přeji mnoho úspěchů!

Přidejte se i vy ke stovkám spokojených zákazníků!

0
Zateplených m2
0
Zateplených domů
0
Aplikační posádky
0
Reklamací